zdjęcie w tle na oś czasu Facebooka

Jedną z najbardziej charakterystycznych cech nowego Facebooka jest Oś czasu. Niestety nie można jej usunąć. "Jeśli nie możesz ich pokonać dołącz do nich" - tę maksymę wzięliśmy sobie do serca i przygotowaliśmy listę najciekawszych aplikacji, które umożliwią nam ustawienie bardzo fajnie wyglądającego zdjęcia w tle osi czasu.

Cover Photo Magic

Cover Photo Magic

Cover Photo Magic to aplikacja na Facebooka, która umożliwia stworzenie ciekawego zdjęcia w tle osi czasu poprzez wybór jednego z setek szablonów, a następnie wklejania w odpowiednie miejsca naszych zdjęć z Facebooka.

Na pierwszej stronie aplikacji widzimy tylko najpopularniejsze 12 tematów. Jeśli chcemy poszukać czegoś innego, musimy poszukać szablonów w menu po prawej stronie pod naszym profilowym zdjęciem.

Niestety aplikacja bez naszej zgody publikuje na naszej tablicy informację, że zaczęliśmy z niej korzystać, a potem dzieło naszej pracy. Generalnie nie ma nic w tym złego, chyba, że wstydzimy się tego co zrobiliśmy.

MyFBCovers

MyFBCovers spodoba się z kolei tym, którzy zamiast kolażu wielu zdjęć wolą jedno, ale za to konkretne. Serwis oferuje wiele doskonałych zdjęć i grafik podzielonych na różne kategorie, takie jak humor, film, natura, gry czy szkoła. Po prostu wybierz zdjęcie, które Ci się podoba, zaloguj się przez Facebooka i ustaw je w tle osi czasu.

Timeline Cover Banner

Timeline Cover Banner nie tylko zawiera fajne zdjęcia do wykorzystania w tle osi czasu, ale także działa jak prosty edytor graficzny online. Tapetę osi czasu możemy edytować poprzez zabawę nasyceniem kolorów, jasnością czy kontrastem. Możemy dodać tekst, zmieniając jego wielkość, czcionkę i położenie na na grafice tła. Timeline Cover Banner to zdecydowanie najbardziej zaawansowane narzędzie do dostosowania zdjęcia w tle osi czasu z prezentowanych w tym artykule.

InstaCover

InstaCover to narzędzie dla miłośników aplikacji Instagram na iPhone i Android. InstaCover umożliwia stworzenie tapety osi czasu z naszych lub cudzych zdjęć z Instagrama. Aplikacja oferuje wiele sposobów na wybranie lub wylosowanie odpowiednich zdjęć. Możemy wybrać kategorie zdjęć (na przykład plaża, niebo czy zwierzaki), tylko zdjęcia popularne lub tylko te polubione przez nas.

A jak wy upiększacie swoje tło osi czasu?

via OnSoftware ES

Komentowane

 • Tomasz Smykowski |
  10/10/12
  Tomasz Smykowski

  Mnie osobiście podobają się grafiki z firstcovers jeśli chodzi o jakość, a strona tez jest dosyć przejrzysta. A te strony też są ciekawe. Szczególnie ta pierwsza do montowania lanserskiego covera :)

 • monika |
  17/12/12
  monika

  witam,pomóżcie mam problem przy ustawianiu zdjecia profilowego ,gdyz nie moge przesuwac zdjecia ani w dół ani w góre,co jest tego przyczyna wczesniej takich problemów nie było

 • monia |
  04/01/13
  monia

  o żal

 • oliwia |
  25/02/13
  oliwia

  nuda

 • - |
  07/08/13
  -

  NUDA

25/07/16
Twój awatar