Jak zabić Pou?

Pou to jedna z najpopularniejszych aplikacji w App Store i Google Play. Wirtualny kartofel to współczesne wcielenie Tamagotchi na smartfony z system Android i iPhone’y. Musimy się nim opiekować i zajmować. Ale czy nasz stworek może umrzeć?

Pou wymaga naszej uwagi i opieki. Jeśli nie zajmujemy się nim wystarczająco pieczołowicie, to dostajemy uporczywe powiadomienia. Jest więc wiele osób, które chciałyby uśmiercić swojego wirtualnego zwierzaka, nie chcą jednak usuwać aplikacji z telefonu.  Nie jest to jednak takie łatwe. Wydawać by się mogło, że Pou jest nieśmiertelny…
Czy aby na pewno? Znamy sposób na uśmiercenie Pou. Obalamy też mity związane z jego śmiercią.


Chcesz wiedzieć więcej na temat Pou?

Przeczytaj nasz poradnik – TUTAJ


Odinstalowanie albo narodziny na nowo. Czyli jak zabić Pou?

Jeśli znudził wam się Pou i chcecie mieć nowego, albo nie chcecie patrzeć na męki biednego kartofla, to możecie zastosować proste rozwiązania techniczne. Dzięki odpowiednim ustawieniom w telefonie Android z łatwością usuniemy dane aplikacji lub całą grę.

Wystarczy wejść w ustawienia aplikacji w telefonie. Tam odnajdujemy aplikację Pou. Możemy wybrać opcję czyszczenia/usuwania danych. Wtedy, gdy uruchomimy grę zniknie nasz dotychczasowy Pou i pojawi się nowy. Będziemy mogli zacząć grę od początku.

Pou-ustawienia

W tym samym miejscu możemy również odinstalować grę z naszego smartfona. Wtedy, aby powrócić do zabawy z Pou, należy jeszcze raz pobrać grę z Google Play lub App Store.

Możesz wykończyć siebie, ale nie Pou!

PoupouNie dajcie się nabrać na plotki z sieci. Wspomniany wcześniej zabieg techniczny to jedyny sposób na pozbycie się naszego ziemniaka. Nie jest możliwe zabicie Pou w grze. Twórcy wirtualnego zwierzaka nie przewidzieli takiej możliwości.  To jednak nie przeszkodziło internautom w stworzeniu wielu fałszywych przepisów na to jak go zabić.

Obalamy internetowe mity – tymi sposobami nie zabijecie Pou:

Śmierć Pou z wygłodzenia

Większość stworzeń na naszej planecie musi odżywiać się codziennie, by nie umrzeć z głodu. Także i wirtualne postacie często muszą się żywić, by nie wyzionąć ducha.  Jednak nie Pou. Nasz ziemniak będzie miał się nieźle nawet jak na rok o nim zapomnimy.

Pou nie może umrzeć z głodu, choć oczywiście będzie się od nas domagał jedzenia. Podobnie jak naszej uwagi. Głodząc go nic nie zyskacie.

Nie próbujcie także go zbytnio opychać. Pou nie umiera również z przejedzenia, ani od niezdrowego jedzenia. Nadzieje na to, że dostanie ataku serca po kolejnej porcji frytek są raczej płonne.

Śmierć Pou z powodu choroby

Stosunkowo łatwo jest sprawić by Pou zachorował. Nasz przyjaciel nie toleruje wszystkich potraw, które mu serwujemy. Nie jest też zwolennikiem termometru.

Pou choryNie ma jednak choroby, z której Pou nie da się wyleczyć. Możemy spróbować dostępnymi miksturami, ale możemy też próbować go zostawić na pastwę losu. Pou będzie chorował tydzień, a może nawet miesiąc, ale i tak przeżyje.

Choroba z pewnością nie zabije Pou. Może uczynić jedynie opiekę nad nim bardziej irytującą.

Śmierć Pou z nudów

W przypadku innych gier typu Tamagochi, nasi pupile wymagają opieki i bawienia się z nimi. Bez tej troski, łatwo jest zabić wirtualne zwierzątka. Jednak Pou nie umiera z nudów. Możemy się z nim miesiąc nie bawić, a i tak każda nowa interakcja będzie nagrodzona radością.

Także powtarzanie tych samych zabaw nie znudzi się Pou. Nasz wirtualny ziemniak nie czuje zbytniej potrzeby urozmaicenia zabawy. A już na pewno nie wybiera się na tamten świat.

Śmierć Pou z wyczerpania

Wiecie, że brak snu u ludzi powoduje śmierć po kilku miesiącach? Ostatni zanotowany rekord to 11 dni bez snu. Zrezygnowano z notowania kolejnych ze względu na bezpieczeństwo śmiałków. Jeśli zechcecie podjąć próbę pobicia rekordu z Pou, zapewniamy, że nasz wirtualny przyjaciel będzie miał się dobrze nawet po paru tygodniach.

Pou może być wyczerpany, bardzo śpiący i wręcz błagać o sen. To jednak go nie zabije. Nawet jeśli do tego dodamy głód, brud i chorobę. Pou nadal będzie żył.

Śmierć Pou ze wstydu

Skoro Pou nie można uśmiercić w tradycyjny sposób to może warto wykończyć go psychicznie? Przebraliśmy naszego Pou w różne obciachowe stroje. To jednak go nie skompromitowało, wciąż czuł się świetnie.

Pou bezguściePou może nie ma dobrego gustu, ale z pewnością jest nieśmiertelny.

Dlaczego chcielibyście zabić swojego Pou?

Wczytywanie komentarzy

Ad blocker installed

Ads keep Softonic downloads free for everyone. Please turn off your ad blocker to continue with your free download.

Instructions on disabling the adblocker

Click on the icon of your AdBlocker in the navigation bar of your browser and:

  • A) Disable Adblock for this site.
  • B) Access options and add our site in "Whitelist".

Continue

Ad blocker installed

Ads keep Softonic downloads free for everyone. Please turn off your ad blocker to continue with your free download.

Instructions on disabling the adblocker

Click on the icon of your AdBlocker in the navigation bar of your browser and:

  • A) Disable Adblock for this site.
  • B) Access options and add our site in "Whitelist".